Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni súlyos izzadás...

Mit lehet tenni súlyos izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nálam ez már több éves probléma, több tíz éves lassan, az, hogy nagyon izzad a tenyerem. Szerintem ez nem csak szimpla izzadás, mert például akármihez hozzáérek, főleg fémeknél, például a buszon is a kapaszkodó cső, evőeszközök, de késnek műanyag nyele, ruhaanyagok, függönynek az anyaga vagy ha akárhol vagyok elkezd izzadni a tenyerem. Sok mindent szeretnék elkezdeni, de mindenben meggátol, például társastáncra szeretnék járni, de ott is hátráltatna, régebben rúdtáncot is elkezdtem és ez is nagyon érdekelne, de amikor első alkalommal voltam, mentek volna a mozdulatok csak folyton csúszott a kezem és nem tudtam magamat megtartani, sőt még a magnézia sem segített, sem a por sem a folyékony, ami erősebb, ami elvileg megköti az izzadságot. De még a Solutio Antisudorica nevű készítmény sem segített, pedig azt írták sokan, hogy kiszárítja bőrt, nekem jobban izzadt tőle a tenyerem. Hova fordulhatnék ezzel, mert nagyon kellemetlen ez nekem már? Hallottam, hogy van olyan kezelés, ahol a tenyérben valamiket elzárnak és soha többet nem tud izzadni csak drága ez a kezelés. 19/F

2014. aug. 20. 14:37
 1/1 anonim válasza:

Rúdtánc? :D Ilyet még nem hallottam. Na mindegy is nem akarlak piszkálni.

Nekem is ez nagy gondom, hogy mindenhez hozzáérek izzad a tenyerem, vagy ha 30-40 métert futok, már folyik rólam a víz.

Még nem találtam rá megoldást, de sokan mondják, hogy ez az IDROS jó és most már vagy 2 fajta a Spray, és a kapsula :D

2014. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!