Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne orvoshoz fordulnom?

Érdemes lenne orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés

Néhány hete gyakran szúr a szívem, illetve fáj a mellkasom, és van, hogy a bal karom is. Baj lehet a szívemmel?!:/ Holnap anyuval megyünk nagybevásárlásra, meg ezer helyre, gondolkoztam, hogy elmenjünk-e dokihoz, bár nagyon nincs kedvem vizsgálatról vizsgálatra ugrándozni, mert a gerincemmel is baj van, 2 évig szaladgáltunk orvosokhoz, és pontosan a mai napig se tudom mi bajom. -.-" (magyar egészségügy)

Alkoholt nem iszok, nem cigizek, sem energiaital és társaik, túlsúlyos sem vagyok. A pulzusomat, ha mérem, normális. Vérnyomásom sem szokott magas lenni.

Szerintetek csak egy kis stressz okozza a tüneteket, vagy forduljak orvoshoz?

Ui: szakítófélben vagyok barátommal, éjjel-nappal sírok, ideges vagyok

16/L


2014. aug. 20. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! nekem is volt ilyen hogy szúrt a szívem valamint a kezemre is kihatott,valamint volt olyan hogy többször is volt egy nap! voltam vele orvosnál megvizsgáltak és makk egészséges vagyok. szívednek nincs semmi baja! lehet hogy mostanában többet eszel! orvoshoz azért el mehetsz , de szerintem nem a szíveddel van a probléma! diétáz egy kicsit hátha elmúlik! egyél sok gyümölcsöt! nekem azóta nincs szúrásom! egy próbát megér
2014. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont, hogy mostanában kevesebbet eszek..fogytam is. 162 cm és 53 kg vagyok. de köszi a választ!
2014. aug. 20. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!