Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor bizonyos drogokat...

Crystalclear kérdése:

Amikor bizonyos drogokat használók a drog bevétele után testen kívüli élményt tapasztalnak azt bármikor megszakíthatják és újra a testükben lehetnek vagy az addig tart ha akarják ha nem ameddig a drog hatása?

Figyelt kérdés

Nem drogozom.Nem is tervezem kipróbálni.Más témához kapcsolódóan érdekel.


Csak olyan válaszoljon aki tapasztalatból tudja a választ vagy elsőkézből.Olvasott információ nem érdekel csak a forrás megjelölésével.Köszi.



2014. aug. 29. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig tart, amíg a drog hatása tart. Ha beveszel valamit, akkor nem tudod irányítani sem az érzéseidet, sem a gondolataidat, még a testedet is igen nehezen, persze nyilván attól is függ, mit használtál. Ha alapból olyan beállítottságú vagy, akkor gyakoriak a bad tripek. Bátran utánaolvashatsz, olyanok, mint a rémálmok, és sehogy sem tudsz kiszállni addig, amíg a szer ki nem száll belőled.
2014. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 homo ludensz ***** válasza:
Magam sem próbáltam de szerintem a drog hatása alatt lévő személy önmagára ható cselekvőképességét kiiktatja a szer. A testelhagyást kellene elsősorban vizsgálnod vagy azt a vizionálási folyamatot amit "átél" az egyén és azután a hallucigén szerek hatását az agy itt "megvezetett" területeit.
2014. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak a hallucinogénektől lehet elszállni, repkedni, hanem az alkoholtól is. Ott addig tart, amedig, nincs beleszólás.
2014. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

-Kösz a válaszokat az első kommentelőtől kérdezem hogy konkrétan a test elhagyásra vonatkoztatva tudja hogy nem marad abba ameddig a szer az emberben van?


-Az "alkoholos" kommentelőtől kérdezem hogy elsőkézből tudja?És a "repkedés" alatt mit ért?A test elhagyásának pl felfelé határozott egyértelmű érzete vagy esetleg még látás is társul hozzá a lélektestből?


További válaszok is jöhetnek.

2014. szept. 1. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, kedves kérdezô, az alkoholos repülesrôl elsô kézbôl vannak tapasztalataim. Úgy emlékszem az ilyesmi akkor történnik, ha már be vagy rúgva, a test könnyed lesz, szinte lebeg, ez nyílván az alkohol fájdalom csillapitó hatának köszönhetõ. Viszont testenkivüli élmény nincs.
2014. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én az LSA nevü hallucinogén anyagot próbáltam ki, amit a hawaii bébi farózsa magjából nyernek. Ez egyfajta sámándrog, és semmiképpen sem ajánlom a használatát, mivel nagyon intenzív a hatása (próbáltam az LSD-t is, de az babapiskóta volt ehhez képest). Voltak testen kívüli élményeim, úgy a 3. órától kezdődhetett, és elég sokáig tartott, viszont teljes mértékben kontroll alatt tudtam tartani a dolgot.. Néha visszatértem a testembe, csak hogy ellenőrizzem, müködik-e még egyáltalán (megmozgattam az ujjaimat a lábamon és a kezemen is, megdobogtattam a szívem) és miután konstatáltam, hogy minden rendben, megint továbbszálltam. Egyáltalán nem érdekelt egyébként időközben, hogy élek-e, vagy sem, csak a szeretteim miatt vigyáztam a testemre, ami egyébként tökéletesen funkcionált egész végig. Az egész testen kívüli élmény úgy kezdődött, hogy egy gondolat a fejemben megpróbálta önmagát meghatározni, és olyannyira önállósodott, hogy rájött arra (nem én jöttem rá, hanem maga a gondolat) hogy gyakorlatilag nem is létezik semmi más rajta kívül és ebben a pillanatban szakadt ki a testemből. Remélem érthetően fogalmaztam, és még egyszer hangsúlyozom, hogy inkább ne próbáld ki ezt, esetleg ha kíváncsi vagy, akkor még kérdezz nyugodtan.
2014. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Eleg szar papirt ettel ha “jobb” volt az LSA :Ddd
2019. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átéltem, nem is egyszer. Addig tart, amíg a drog hatása éppen azt idézi elő. Ez kiszámíthatatlan. Viszont ezen kívül a drog még minden másra is képes, ami ennél csak rosszabb lehet. Ez az ára...
2019. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is LSA-ztam és intenzívebb volt, mint a papír, de nekem határozottan bad trip. Ez a testen kívüli élmény nekem is megvolt egészen addig ameddig el nem kezdtem tőle hányni... :D
2019. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!