Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le olyan...

Hogyan fogyhatok le olyan vékonyra mint Acacia Brinley, nagyon hamar? Ha nem eszek semmit csak egy szelet kenyeret akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
Acacia,Acacia Brinley,Acacia Clark,Diéta,Anorexia
2014. aug. 30. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyanítom,hogy 13 éves buta kislány vagy.(ha nem fiatalabb)
2014. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy troll vagy-e vagy sem, de rákeresve a gugliban arra kell gondolnom, hogy egy 10-12 éves, édesanyja által ballisztikus ívben letojt lányka vagy.


Nos, napi 1 szelet kenyérrel le lehet fogyni ilyen "szépre" (elképesztő, hogy ezt bárki szépnek tartja), utána 1-2 év múlva sajnos az intenzíven fog lógni a cső az orrodból 25-30 kilósan, kényszertáplálás miatt.


Inkább mozogj sokat, egyél sok húst, zöldséget, rizst, stb.

2014. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első, hogy mennyire egy rugóra járt az agyunk...! Amúgy nagyon szomorú, hogy a szülők a szemükön ülnek, és gőzük sincs, kamaszodó gyermeküknek ki/mi a példaképük.
2014. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már fogyni akarsz, akkor azt legalább csinálnád okosan. Még akkor is, ha a cél bugyuta.

Egyél sok fehérjét (tojás, csirke, pulyka, hal, növényi magvak stb.)


Elsődlegesen nem a zsírtól hízunk, hanem a szénhidráttól. A fehérjével (a sok fehérjével) meg megakadályozod, illetve erősen hátráltatod azt, hogy az izmait is leépüljenek.

2014. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként célodtól függetlenül szívesen felvilágosítalak bizonyos dolgokról, de ha a tanácsaimat nem is akarod elfogadni, legalább annyit tegyél meg, hogy utána olvasol a helyes diétának.


Sok divat anorexiás ott rontja el, hogy azt se eszi meg, ami egyáltalán nem okoz zsírosodást.

2014. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se 10 eves,se 13. csak le szeretnek fogyni irtogyorsan,mert kover vagyok,csunya ennyi az egesz
2014. aug. 30. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
És miért írtógyorsan?
2014. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha idősebb vagy, akkor súlyosan beteg. Keress szakembert, 14 éves kor felett ennek nincs akadálya önállóan sem.
2014. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első vagyok. Nem bántani akarunk,csak helyes útra terelni.


Előttem szólók mindent helyesen írnak,egyébként később nem csak lógós bőröd lesz hanem dupláján hízod vissza mindazt a felesleget amit leadtál.


Életmód váltással kell fogyni.

2014. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!