Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap csak 2 szelet...

Ha mindennap csak 2 szelet rozskenyeret eszek meg csak vizet iszok akkor mennyit fogyhatok? és attól fájhat a hasam alja ha keveset eszek? .

Figyelt kérdés
15 /L
2011. júl. 10. 09:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Én ezt nem ajánlanám,hacsak nem akarod a nyári szünetet a kórházban tölteni.....


26/N

2011. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
köszi .:) még írjatok ! :))
2011. júl. 10. 10:02
 3/32 anonim ***** válasza:
koplalásnak semmi értelme és nem csak a hasad fog fájni tőle, hanem meddő is leszel és a csontrendszered is szarrá megy...de mivel a koplalásnál a szervezet izmot bont, a szírtartalékhoz nem nyúl, ezért izomból fogsz fogyni sokat...és a SZÍV is izomból van
2011. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó ez így kislány! Mennyit akarsz fogyni,és mennyi idő alatt? Ird le,hogy segíteni tudjunk neked diétás étrendben!
2011. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:

Leírom nekem mi jött be:

Normál mennyiségű egészséges kaját kell enni, naponta 5ször picike adagot. Akkor nem leszel éhes estére és nem eszed agyon magad. Anyukádat meg beszéld le arról., hogy 2 tányér kaját megetessen veled. És járj konditerembe, a lépcsőzőgép az nekem nagyon sokat használ.

Én így dobtam le fél év alatt 5 kilót ami azóta se jött vissza. (25/F)

2011. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Fél év alatt 5 kiló?! A gyors fogyás tényleg nem jó, de ez már a másik véglet :D A kérdező meg az "egyik" véglet, ez a 2 szelet rozskenyér nagyon durva, ráadásul minden nap ugyanazt a kaját akarod enni?? És még keveset is??? És mondjuk gyümölcsök, vagy valami???? :S
2011. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az a 15/L, aki már kb. fél éve minden 2. héten feltesz valami ilyen kérdést? Megmondtuk már ezerszer, hogy kórházba kerülsz vagy meghalsz, de te is, me az a lány is folyton csak köszi:)) köszike :) köszi szépen, írhattok még :)))))))))))). Élvezed? Szórakozol, vagy tényleg ennyire idióta vagy? Nem érted meg, hogy ez nem jó? Se neked, se a szüleidnek, se senkinek.
2011. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
63 kg vagyok és 166 cm és 45 kg szeretnék lenni vagyis 18 kg-ot szeretnék fogyni ...:(
2011. júl. 10. 12:08
 9/32 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és ne minket fárassz.
2011. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
utolsónak : én ilyen kérdést még ezen az oldalon egyszersem ettem fel szóval nekem itt ne mondj ilyeneket, hogy nem értem meg stb. stb..... ^^ :D
2011. júl. 10. 12:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!