Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap megeszek 1...

Ha mindennap megeszek 1 szelet meggyes müzlit reggelire ami 57 kcal, meg 1 db almát ebédre ami 31 kcal kb és melette napi 20-40 percet tornázok ak 1 hónap alatt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
166 cm 65 kg Lány vagyok
2012. jan. 17. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennyit akarsz egy nap enni? Bele fogsz halni. Na jó nem, de ha kitartó vagy, akkor kórházba mindenképp.
2012. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Inkább kérj tanácsot, hogy kellene normálisan fogyókúrázni. Itt is vannak sokan, akik értenek hozzá, de egyébként a diabetikusok tudják a legjobban.

2012. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez csak vicc, ugye??
2012. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andizsuzsi ***** válasza:
Ezt már tegnap is kérdezted, ma sem tudunk rá mást válaszolni. Belehalsz. Egyébként nem fogsz napi 100 kalóriával 1 hónapig napi 30 percet tornázni, ezt garantálom.
2012. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

-Éhezni fogsz mindig

-leesik a vércukrod

-gyenge leszel

-nem tudsz koncentrálni a mindennapi gondokra

-vitaminhiány, hiánybetegségek alakulnak ki.


Egyszerű+biztosabb:

-napi 1200 kalória egészséges kaja

-mellette a torna amit írtál

-fogysz vele heti 0,5-egy kilót biztosan

-és nem fogsz éhezni, nem lesz vitaminhiányod.


Ideális súlyod. 52-56kg között.

Én 166cm/54kg vagyok.

2012. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszikee (: !
2012. jan. 17. 11:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha vékony akarsz lenni, akkor bőven elég, ha 56 kg-ra fogysz. Az alá ne menj, az már egészségtelen, hacsak nincs extra vékony csontozatod. De ez az étrend amit leírtál, megszakítás nélkül 1 hónapig nem tartható. Barátnőm úgy fogyott le 3 hét alatt 5 kg-t (tartja a súlyát azóta is), hogy hétfőtől péntekig minimálisat evett, reggelire valami egészségesebb szendvics, ebéd valami zöldséges cucc (akár leves is)pulykasonkával/vagy csirkemelleel/vagy hallal, tízórai, uzsi gyümölcs, vacsi 1 pohár cukormentes tejeskávé sovány tejből. Hétvégén normálisan evett, kb. napi 1500-2000 kcal értékben. A súlyát valószínűleg úgy tartja még mindig, hogy a kúra vgeztével fokozatosan állt vissza a normál kalóriamennyiségre, és amint ezt elérte, beiktatta a rendszeres (heti 2-3 alkalom) mozgást is. A kúra alatt valóban nem volt ereje az intenzí mozgáshoz.
2012. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10,56 kifelejetted a meddőséget.
2012. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

jajj ne szomorítsátok már el, a fent leírtak közül egy mellékhatást sem fog elérni....


...mert akinek egy normális étrend összeállításához nincs akaratereje, az a koplalónapja felénél úgy be fog zabálni, hogy öröm lesz nézni :D:D

viszlát kislány, találkozunk 70 kilónál! :D illetve velem már biztos nem, de te meg se állsz addig, az tuti :D

2012. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
pf ne magyarázdd már meg h mit csináljak jólvan ? :D éés ne akard nekem megmondani h hány kg leszek mert én azt tudom;)
2012. jan. 17. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!