Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg hosszútávon elbutíthat...

Tényleg hosszútávon elbutíthat a mindennapi zuhanyzás? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
szóval ne nevessetek ki, nem tudom hogy igaz lehet-e vagy csak egy óriása marhaság, és hogy már itt feltették-e ezt a kérdést, olvastam régebben már pontosan nem emlékszem mert volt egy néhány éve, hogy a rendszeres zuhanyzás elbutuláshoz, alcheimer-kórhoz vezet. azzal magyarázták ezt hogy a vízgőzben, a felszálló meleg víz gőzében van valami ami káros ránk hosszú távon. mióta olvastam ezt azóta mindig eszembe jut visszatér a gondolat tisztálkodáskor és hogy mennyi valóságalapja lehet, nyilván rosszat senki sem akar magának. ti mit gondoltok erről?
2010. jan. 17. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

najóvan. találjanak má ki még nagyobb fasságokat...

csóri nagyapám életében nem zuhanyzott, mégis az alzheimer áldozata lett :(((

de pont olyankor kell ilyen baromságokat terjeszteni mikor a föld édesvízkészlete fogyóban van??? persze, töltsük meg 200literrel a kádat minden nap! pazaroljunk! aztán ha a gyerekeinknek már nem lesz mit innia, akkor meg pislogjunk, mi???

na, ez felkuurt. bocsi...

2010. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
1. : Te hülye vagy... Te akkor inkább ne is tisztálkodj soha, FOGY A VÍZ!!!!
2010. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, ilyet se hallottam még :)!

Ilyen alapon egész Skandinávia is tele lenne Alzheimer kóros emberekkel, a szauna-kultúra miatt, ugyebár... Szerintem ez marhaság, ne dőlj be te se! Élvezd a frissítő, gyors zuhanyt (ami egyébként víz- és energiatakarékos is), ha elhülyülsz, az biztosan nem ettől lesz!

2010. jan. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig úgy tudtam, a szauna meg a gyógyvíz egészséges. De lehet, hogy mégsem, ha ilyen cikkek megírásához és kérdések feltevéséhez vezet... :)
2010. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!