Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a jobb vállam? 16/L

Miért fáj a jobb vállam? 16/L

Figyelt kérdés
De nagyon! Hátul, és már lassan a könyökömig lesugárzik. Kenegetem gyógynövényes krémmel, ami eddig mindenre bevált, de itt semmi. Gondoltam, hogy a gericferdülésem miatt, de eddig még sosem tapasztaltam ilyet. Azt olvastam, hogy lelki oka is lehet, ez igaz? (Hétfő óta tart ez az egész, amikor kiderült, hogy a barátnőmmel nem fogunk egy osztályba járni. Azóta nonstop izgulok, hogy mi lesz a suliban, mert amióta egy cicababa kitalálta az osztályban, hogy nem bír engem, mert furán öltözködöm (sötét cuccokba, de tényleg semmi extra) és csöndes vagyok, meg elbeszélgettem egy sátánista sráccal (aki autista volt, és csak kis ideig járt hozzánk, de szegényt kiközösítették, úgyhogy szóba álltam vele... és kiderült, hogy amúgy tök jófej), azóta még 24 ember nem szeretne velem szóva állni a 32-ből, a maradék nyolc emberből meg csak három a barátnőm, a többi csak beszélget velem, mikor adódik rá alkalom, amúgy a cicababáékkal lóg. Így nincs túl sok kedvem suliba menni, lássuk be. Ez lehet az oka talán? De akkor miért pont a a bal vállam fájna hátul? Mivel múlaszthatom el a lehető leghamarabb?

2014. aug. 30. 22:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatban irányt tévesztettem, a jobb vállam fáj, nem a bal. Bocsánat.
2014. aug. 30. 22:28
 2/4 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti. Remélem többet nem bénáztam...
2014. aug. 30. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet lelki oka, az ilyesmi bárhol előtörhet a szervezetben, ha pl. nagyon szorongasz az évkezdéstől. Ebben az esetben a lelki okot kell kezelni. De lehet, hogy meghúztad, vagy hogy huzatot kapott. Végig kéne gondolni, mi történt vele mostanában.
2014. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem hiszem hogy a lelki oka lenne csak ilyenkor mindig van valami ami fáj és így azt hiszük hogy lelki ok. Nekem is volt ilyenem fél évig küzdöttem vele egyszer csak el kezdet fájni a vállam. Nem törődtem vele csak melozdtam idegeskedtem elköltöztek nővéremék . Abba az évebe mindenki F...k Elegem lett mindenből.végig ment a kezemen a fájdalom akkor éreztem hogy nem lesz ez így jó. Egyszer csak be állt a könyököm aztán doki rá 2 napra műtöttek. Tenisz könyökkel. Lehet hogy csak egy gyulladásosod van meg húzhattad elfeküdted. Azért nézesd meg egy orvossal. Ne enged hogy el küldjenek röntgen nélkül. Biztos ami biztos.
2014. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!