Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb.1 hónapja azt hittem,...

Kb.1 hónapja azt hittem, elaludtam a vállam. Mára az egész jobb oldalam fáj, de nagyon. Lehet a klímától?

Figyelt kérdés

A vállam után jött a könyököm, a lapockám, most a deréktól felfelé a jobb oldalam minden egyes mozdulatra nyilall, nagyon fáj. Az 1 éves kislányomat nem bírom felemelni. Most nyáron szereltettünk be klímát. Lehet, hogy a huzat miatt van? Ilyen fájdalmam még sosem volt, nem jut más az eszembe.

Ez gyulladás lehet? Hova kell mennem ezzel?

Köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 20. 04:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, ő ad beutalót reumára, illetve egyéb vizsgáltokra. Lehet, hogy gerinc probléma, idegbecsípődés, stb., de ezt így látatlanban nem lehet eldönteni.
2013. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a huzat miatt is, de mástól is.

Lehetne ez valami egyszerű gerinctáji probléma, csak az a gyanús, hogy a kar a nyaki csigolyákhoz kapcsolódik, a deréktól lefelé meg a lumbális (derék-)csigolyákhoz, tehát valószínűtlen, hogy szimpla idegbecsípődés legyen.


Lehetséges, hogy olyan probléma, ami gyógymasszázzsal rendbetehető, de ha akut gyulladás van, azt nem szabad masszírozni.

Mindenképp fordulj a háziorvoshoz, ő ad beutalót szakrendelésre, ha kell, de addig is kérdezd meg, hogy van-e akut gyulladás vagy más masszázst kizáró ok. Ha nincs, akkor megkereshetsz privátban, hogy megnézzük, mit tudunk kezdeni vele. Sajnos reumatológushoz több hét a várakozás.

A klímát pedig állítsd át addig is, hogy ne érjen közvetlenül a levegő.

2013. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!