Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez egészséges egy 13 éves...

Ez egészséges egy 13 éves lánynak? (Aki én lennék)

Figyelt kérdés

99 kiló vagyok, sehogy sem tudok lefogyni! Előre megjegyzem voltam dokinál, nincs egészségügyi problémám ami miatt én nem tudnék lefogyni! Nekem csak akaraterőm, kitartásom nincs! Én úgy vagyok, hogy szeretnék fogyni, tenni is érte! DE egyszerűen nem tudok, senki sem érti meg !!! Félek kilépni az utcára, mert szégyellem magam! Ha leis fogyok, visszatérek a zsíros kajákra, ami miatt visszaszedem a kilókat! A mozgást utálom ugyan, de szeretnék! Csak olyan nehéz nekem, kínszenvedés minden! Mindig ha látom a csinos lányokat, sírhatnékom van, de mégis eszek! ---> #bánatba.

Hiába szidtok le, hogy szerencsétlen kis r.banc vagy, öld meg magad! - mert kaptam már ilyet is.

Nehéz! Sokan csúfolnak, és ez is csak rosszabbít a helyzeten! Megérteni, senki sem ért meg! Mit tegyek? Most is remegek! :"(



2014. aug. 31. 15:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nyugi megértelek,én is túlsúlyos voltam. Aztán egy nap eldöntöttem h lefogyok (nekem se volt akaraterőm) elkeztem úszásra jarni,vettem egy bérletet es eldöntöttem h amedig a bérlet le nem jar addig minden egyes nap lejarok edzeni. Leemondtam a csokirol(a tobbi mind maradt) 😊 es egyszer csak azt latom h leesnek rólam a gatyám. Megkértem magam es 55 kg voltam 15\l 96 kg rol vogytaam. HAJRAAAA!!!!!!
2014. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!