Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eddig nem voltam az egeszséges...

Eddig nem voltam az egeszséges élet híve, de most szeretnék egészséges életmodot folytattni 14 éves vagyok és felszaladtak rá a plusz kg. (persze szeretnék lefogyni de a cél hogy lefogyjak). Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Chipset és a társait felejtsd el .

Sportolj valamit.

2014. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Anyám 41 évesen úgy fogyott, hogy tojás fehérjét (főtt), salátákat, zabkorpás kajákat, GRILLEN SÜTÖTT csirkemelleket evett. + Rengeteget mozgott. Eleinte csak hosszú sétákat tett, majd járni kezdett kondi termekben. Persze otthon is csinálhatsz gyakorlatokat! Cukros üditőt, zsíros ételeket, egészségtelen kajákat kerüld! Kérd meg anyád vagy ha te tudsz, főzz magadnak egészséges kajákat. Van itt sok recept, hidd el, finomak! Táncolj! (Tánc nekem segített) De ha gyorsabban akarod elérni a célod, FUSS. Legjobb! Remélem hasznodra válik! Kitartás! Egyik kaja sem okoz akkora örömet, mint mikor mondják, hogy DE LE FOGYTÁL, CSINOS VAGY!
2014. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!