Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felvesznek e a Francia Idegenl...

Felvesznek e a Francia Idegenlégióba?

Figyelt kérdés

19 es éves vagyok, pár év múlva a Francia Idegenlégióban szeretnék szolgálatot teljesíteni. A fizikai és szellemi követelményeknek úgy érzem megfelelnék, és erősen készülök is rá. De adie pupillám van ami azt jelenti, hogy az egyik pupillám nem reagál a fényre vagyis világosban nem szűkül össze. Ez az életemre nem hat ki, nem látok rosszabbul, nincsennek idegi panaszaim semmi sem, és ezt az orvosok is állítják hogy ez a szindróma nem hat ki az életre, de nem tudom, hogy a katonaságnál ez problémát jelenthet e. Remélem nem.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. szept. 1. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ott már 1 tömött fog,és nem vesznek fel,nem tudom,meg mondom őszintén
2014. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Kételkedek abban, hogy ennyire komolyan megvizsgálnák a látást. A szokásos leolvasás bőven elég embert ki tud rostálni...

Egyébként kedves első... Egy tömött fog és mellette 130 a 32-ből sem kizáró ok, ha az illető rágóképes, fogazattal állít be. Az már más kérdés, hogy gyakran olyan érzéssel távoznak makk egészséges emberek, mintha feldobtak volna egy köteg szolgálati papírt, és ami az asztalon maradt az továbbléphet. Mert kb. ez is történik. A pénz és/vagy francia állampolgárság elég sok embert vonz oda. Egyébként pedig tisztelt kérdező érdemes a kardió edzésre gyúrni, mivel ku*va sok futás lesz, már a fizikain is. Van hogy 3200(12 perc körül kell futnod, vagy nagyon szimpinek kell lenned) és inga futás is van, de az utóbbi időben, ahogy tájékozódtam inkább csak az egyik tesztet csináltatják meg és utána mehetsz a húzódzkodóra...

2014. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!