Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kényszeres rágás betegség?

A kényszeres rágás betegség?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve állandóan szétrágom az ásványvizes palackok kupakját, akarat nélkül, nem is veszem észre, csak mikor már 5 perce rágom, akkor eszmélek fel, hogy rágok.

Nem tudom miért van ez,anyám állandóan evvel piszkál, de nem szándékosan teszem. Ennek van valami fő kiváltó oka? Betegségnek számít? Esetleg valaki szenved hasonló problémában?

Kérlek normális válaszokat adjatok,nem tudom miért van ez velem



2014. szept. 1. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valami problémán rágódsz.

Vicces, de ezek a szófordulatok valósak (például ha az ember emészti magát/stresszel, akkor ott a gyomorfekély, a fogyás)

Gondolkodj el ezen, mi lehet az oka?

2014. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
rám időszakosan jön rám, kb 2 naponta egy alkalom. Észre sem veszem amíg meg nem fájdul a fejem, addig össze szorítgatom az állkapcsom rágom a fogam ilyesmi.. aztán nagyon sürgősen keresek egy rágót, elkezdem rágni mint az állat, aztán megnyugszom. MOst keresgélek a témában...
2014. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TIMMMI válasza:
En rahom a kormomet...a szam belsejet... mindent ami a lezembe kerul...nem vahy egyedul es igazabol en sem tudom hogy mit lehetne vele kezdeni. Ne hatagudj hogy ekezwtek nelkul es rengeteg hibaval irok csak eleg komplikalt ezzel a telefonnal normalisan irni. Szerintem ezt mindketten valami potcselekveskent csinaljuk. Talan ragozni kene. Renelem azert tidtam segiteni vagy legalabn nem vagy egyedul.
2015. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!