Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevertem a fejem, nagyot...

Bevertem a fejem, nagyot koppant de más nem történt. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Előbb bevertem a fejem az ajtófélfába. (kicsit ugrálva mentem, és nem nagyon magas az ajtó)

Nagyot koppant, halottam is. Nem fáj ha odaérek a kezemmel, persze picit érzem hogy 30perce ott vertem be..

Szerintem púp nem keletkezett, legalábbis nem érzem. Lehet egy nagyon pici van, de lehet beképzelem.


Szerintetek most menjen ügyeletre? Nem szédülök, nincs kettős látásom, púp sincs, max nagyon kicsi. Viszont nagyot koppant..


Szerintetek?


2014. szept. 11. 18:41
 1/6 A kérdező kommentje:
menjek*
2014. szept. 11. 18:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szükséges.
2014. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Éjfélig úgyis fent kell maradjak, ha addig nem történik semmi akkor ugye nincs gond?
2014. szept. 11. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod sem lett.
2014. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uhh, én egyszer egy reklámtáblába vertem be (bár az fájt, ha odaértem), aztán 3 óra múlva kezdtem kettőt látni meg szédülni, szóval mentő jött. De ha azóta sincs semmi bajod, akkor valószínű már nem lesz :)
2014. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nem lett semmi baj :) Csak azért írtam ki a kérdést mert írtó nagyot koppant.
2014. szept. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!