Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire ragaszk...

Normális, hogy ennyire ragaszkodok a szokásaimhoz?

Figyelt kérdés

Pl.:

Este nem tudok elaludni, ha nem csinálom meg azt, amit szoktam - vastag takarót az ágy végébe, jó meleg zokni a lábamra, ha befekszek az ágyba, akkor kiropogtatni a hátamat, nyakamat, összefogni a hajam..

Ha ezek nincsenek meg, nem tudok aludni. :S


15/L


2010. jan. 19. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg akkor nem tudok aludni, ha nincs rajtam zokni, ha a paplan huzatjának a gombos fele nem felém áll, és ha nincs rajta a paplanon a horgolt ágytakaróm, plussz a szememen a szemtakaróm. Ez télen-nyáron így van. A párom télen is egy sál boxeralsóban paplan nélkül izzad mellettem, én meg nyakig be vagyok takarózva.
2010. jan. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:)

Igen, ez a párna-gombos ügy nálam is van.. Nagypárnának tilos a fejemnél lennie a gombnak, kispárnának viszont muszáj :)

2010. jan. 19. 06:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyerek koromban volt egy baromi nehéz paplanom, de szétment. Most viszont már csak könnyűeket lehet kapni, de a nehezet úgy megszoktam, hogy már nem tudok aludni soha többé.


Szóval kérem vissza :)

2010. jan. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos pár megszokásom -sajnos, de azért ennyire nem, és alvás ügyében sem. Ha máshol alszol, akkor mi a helyzet?
2010. jan. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát max 3 napot bír ki egy ember alvás nélkül. Szokás ide vagy oda, a végén a földön is elaludnánk takaró nélkül is :)
2010. jan. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak mindenféle szokásaim, pl. sokáig el tudok lenni azzal, hogy a polcon a könyveket normálisan beállítsam, hogy a gerincük egy vonalban legyen. Ha nem úgy van, agybajt kapok :D szerintem sok mindenkinek vannak ilyen szokásai. Teljesen normális.
2010. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csak az esti megszokott menetrend szerint tudok elaludni. Elég baj ez, mert így képtelen vagyok a párommal aludni, még altatóval sem megy, ezért inkább külön alszunk.
2010. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!