Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Rutascorbin kapszulát...

Pandalány87 kérdése:

A Rutascorbin kapszulát meddig kell szedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Friedreich-ataxiám van. Nagyon nehezen mozgok tőle, és fájnak az izületeim is. Szedek rá vitamint. De az utóbbi pár hónapban észrevettem, hogy elpattannak az ereim, ami elég fájdalmas. Találtam a Rutascorbint, sokan írják, hogy ez a legjobb érfalerősítő. De azt nem találtam sehol, hogy meddig érdemes szedni. Tudnátok ebben segíteni?

#Rutascorbin #Friedreich-ataxia #érfalerősítő
2014. szept. 13. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy kúra szerűen, egy hónapig szedte pl a párom. De nem csak egyet-egyet szedett azt hiszem, hanem talán napi 2x2-t (orrvérzésre), de ez utóbbi adagolásban egyáltalán nem vagyok biztos.
2014. szept. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvossal beszélnéd meg, és azt is, hogy elpattannak az ereid, ne kezelgesd otthon magad, mert lehet, hogy többet árt, mint használ.
2014. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez a betegség elég ritka és ezen belül sincs két egyforma. Nővéremnek is f. ataxiája van,de neki pl. soha nem volt baj se az izületeivel, se az érfalával. Rengeteg orvosnál és professzornál jártunk már, de egyiknek sem volt még csak ötlete sem. Azt tudták javasolni, hogy próbáljak meg együttélni vele. Nem kezelgetném magam itthon, ha lenne más választásom...

De az előző választ köszönöm. Egyébként a párodnak segített a Rutascorbin egy hónap után?

2014. szept. 15. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! #1 vagyok. 2x2 egy hónapon át szedve segített igen. Azóta nem vérzik egy ideje. Jobbulást neked!
2014. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. szept. 30. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!