Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódás után muszáj...

Agyrázkódás után muszáj rutascorbint szednem?

Figyelt kérdés

Üdv! Kedden este a szekrény tetejéről a fejemre esett a gyúródeszka vérzett az arcom 2 helyen főleg a homlokomat érte nagy ütés. Bevitt a mentő a balesetire, tetanusz injekciót kaptam, vèrt vettek befektettek a traumatológiára kaptam vmi infúziót de akkor is 3x hánytam. Sok vizsgálatot csináltak de negatív lett egyedül a neurológiai vizsgálaton volt gond így CT-re vittek az negatív lett. Tegnap engedtek haza a papíromon az ágynyugalom mellett 3x2 rutascorbin van írva.

Muszáj az erre a gondra vagy elég ha pihenek?


Tetanusz injekció helye meddig fáj?


Mikor beadták nem éreztem de másnapra fájt mostanra már feküdni se tudok azon az oldalon, a napokban 2x jegeltem de még mindig borzalmasan fáj. Ma már 4. napja :(



2014. ápr. 18. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!