Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zolsana (altató) tablettával...

Zolsana (altató) tablettával kapcsolatos tapasztalat érdekelne, mert hetek óta nem alszom?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a pajzsmirigy-túlműködésem mellékhatásaként nem tudok elaludni hajnali 3-4-ig, bár fura, mert már jobban vagyok és hízok is, erre most jön ki. 3 hét napi 2 órás alvás után a doki ezt írta fel. A 10 mg-os felét szedem, kb. 1 órával utána elalszom, de ugyanúgy felébredek éjjel vagy tízszer. Igaz, legalább álmodok is, és kezdek töltődni, de jó ez így, így kell hatnia?
2014. szept. 16. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom regi kerdes, de hàtha mèg erdekel vkit. 45kg-s nő vagyok(csak alacsony, nem anorexias:) 5mg-ot szedtem, semmit nem aludtam ugyanúgy. Még álmos se lettem. Cserébe mintha fura lett volna a làtásom, nehéz megmagyaràzni, de nem valóságnak tűnt a külvilág. És nehezen tudtam kivánszorogni wc-re.
2020. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!