Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Candida betegség tünetei...

Mia_81 kérdése:

Candida betegség tünetei jönnek elő rajtam már 4 éve folyamatosan, emiatt szükségem lenne egy budapesti megbízható, jó szaktudású hipnotizőrre, konkrét ajánlást várok - közvetlen / közvetett tapasztalás alapján?

Figyelt kérdés
Tüneteim: nőgyógyászati jellegű, testszerte csalánkiütések, rossz közérzet, fejfájás, fáradékonyság. Ez idáig próbálkoztam: szigorú diéta, colonhidro terápia, gyógyszerek különböző gyógyhatású készítmények, krémek, pszichológus, agykontroll

2014. aug. 27. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
"tünetei" vagy tényleg candida? 4 éve??? nagyon durva, hogy hogy a diéta nem használ? miért hipnotizőrt keresel, miért nem természetgyógyászt??? vagy azt hiszed átok van rajtad és azt akarod levetetni??? vagy nem értem.... ha mindezektől amit írsz nem múlt el, talán mégsem candida???
2014. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért írtam, hogy tünetei, mert nem szerettem volna azt a szót használni,hogy betegségem, egyébként nőgyógyászati úton ki lett mutatva és egy gomba olyan alattomos, hogy bekerül a véráramba, így aztán elterjed mindenhol, nem hiszem hogy átok, inkább azt gondolom, hogy 4 éve lehet, h pszichésen rögzült az agyban és ezeke a tünetek magától előjönnek a tudalalatti hatására
2014. aug. 28. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Kerüld a cukrot, péksüteményeket, édességeket. Nőgyógyászati problémákra cickafark tea használ! Ha nőgyógyászatilag nem vagyok rendben, mindig cickafark teát iszom, amíg el nem múlik. Ez lehet egy-két hét. Több hétig is ihatod, napi egy-két bögrével.

Napi 500 mg C-vitamin erősíti az immunnrendszered.

2014. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még a cukros üdítőitalokat, gyümölcsleveket kerüld, vizet igyál helyette.
2014. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szigorú étrend váltás. keress 1 jó dietetikust aki felállít neked 1 candida diétát. első sorban zárd ki a cukrot, mert a gomba a cukorra terjed.semmi cukrot nem szabad, használj cukor potlót, édeskét.
2014. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!