Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyászhoz menjek előtte?...

Bőrgyógyászhoz menjek előtte? Tud ezzel valamit kezdeni szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretném abbahagyni a fogamzásgátló tablettát. Tavaly októberben megpróbáltam, de annyira zsírosodott a hajam és a bőröm, hogy februárban újra kellett kezdenem. Az arcomról szinte csöpögött a zsír, tele lettem hatalmas, gyulladt pattanásokkal. Nem csak az arcom, hanem derékig az egész testem (még a fejbőrömön is). Ezeknek a nyoma nagyon csúnyán meg is maradt. Hajat naponta mosnom kellett, mert különben úgy néztem ki, mint aki hetek óta nem mosott.

Érdemes lenne előtte elmennem bőrgyógyászhoz? Nem szeretnék megint így járni. Csak az a baj, hogy a leghatásosabb gyógyszerek (pl. Roaccutan és társai) mellé kötelező a fogamzásgátló, úgyhogy azzal nem vagyok előbbre. Ha meg fogamzásgátlót szedek, akkor semmi gond a bőrömmel. Mielőtt elkezdtem szedni, akkor sem volt ilyen problémám.



2014. szept. 19. 18:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!