Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszaka hirtelen 1 óra fele...

Éjszaka hirtelen 1 óra fele tv előtt elkezdtem remegni mint atom, éreztem hogy beteg vagyok fájt a fejem szédultem erőm nulla volt 5 kor már fent votl. Am mert annyira szarul voltam 39 es lázam volt?

Figyelt kérdés
Most már úgy ahogy csökkentek a panaszok van még 1 kis húemelkedés, ezzel elmenjek még az orvoshozMeg mi lehetett ezM? olyan hirtelen jött.Meg a torkom is iszonyatosan fájt.
2010. jan. 20. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én lázzal mindig elmegyek dokihoz.


Már amikor 10 évente van 1x:-)

2010. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért. Amúgy most is 38,5 ös lázam van. Szóval holnap megyek dokihoz ma már nincs.
2010. jan. 20. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

kérd, hoyg vegyen torokkenetet, hogy megtudd H1N1 -e mert ha az és átvászeled immunis leszel és nem kell oltatnod magadat, ha meg nem az, akkor gondolkozz az oltáson, de nem kötelező persze.

lázzal ne várj.nehogy tüdőgyualladásod legyen.

2010. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégis nyitva volt ma háziorvos, hát nem volt valami meggyőző igyak sokat c vitamin lázcsilapito. szokásos....
2010. jan. 20. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor a doki kissé felületes. Az én dokim éppen , hogy székletmintát nem vesz:-))

Sokszor ez a baj, hogy mindenkivel szuttyog és sokára krülök sorra.

2010. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismét elmentme mert a láz nem csökkebnt, antibioktumot kaptam torokgyuszim van:(
2010. jan. 21. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!