Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hízzak? Nem hasra,...

Hogy hízzak? Nem hasra, mellre, derékra, stb.

Figyelt kérdés

Bármennyit, bármit eszek, nem megy. 167cm/48 kg

16L


2010. jan. 20. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:

mármint:D

nem hasra hanem mellre,derékra,stb

2010. jan. 20. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:

jókérdés..

énis akarok.. akkor nem lenne ilyen kicsi.. meg elég vékony is vok xD szval rámférne.. minden bnőmnek nagyvan de a zsír miatt.. nekem tuti nem xD

am énis 167 cm körül vok és kilóba is kb annyi

szval várom éénis a válaszokat:D

13/L

2010. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
énis igy vagyok hiába eszsek semmi hizzás!! 14 éves 141cm és 31 kg
2010. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez valakinél genetika,valakinél meg gyors emésztés.Kérdezd meg,hogy ennyi idősen a szüleid is vékonyak voltak-e,vagy ha van tesód aki idősebb,akkor őt. Ha ők is így voltak,akkor nem sok mindent tehetsz ellene.
2010. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
próbáljátok meg azt hogy estére esztek egy csomó nagy kaját (nem szendvics meg ilyen uzsonnaféle. Jó nagy kaját mint pl. zsíros főzelék vagy hús tehát ilyen nagy kaját) és ne mozogjatok hanem keressetek valami elfoglaltságot amin nem kell mozogni csak feküdni ülni ilyesmit. pl. játszani virtuálisan vagy akármit beszélgetni, böngészni amit csak lehet, vagy tv-t nézni, dvd-zni, a lényeg hogy estére egyetek többet és ne mozogjatok sokat. de az előttem válaszolónak is nagyban igaza van mert az is szerepet játszik ebben.
2010. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha nem mozgunk, és ilyen életet élünk, nem szépen fogunk fölhízni hanem mint egy disznó... :S

Arra gondoltam hogy talán inkább sportolok hogy erősítsek valamit, izmosabb legyek,nem?

Egyébként mindkettő szerepet játszik, genetikailag is így örököltem, ill. az anyagcserém is gyors...

2010. jan. 21. 09:27
 7/7 anonim ***** válasza:
ha genetikusan nem vagy hízásra hajlamos akkor elég nehezen fog menni, és ha hízni is fogsz akkor általában először hasra fenékre combra, legalábbis nőknél ez így szokott lenni, ott halmozódik fel először a zsír
2010. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!