Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erős lúdtalpam van....

Nagyon erős lúdtalpam van. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Voltam ortopádusnál mert megfájdult a lúdtalpam miatt a bokám és azt mondta, hogy az egyetlen lehetőség a műtét. Télleg nincs más választásom??????
2010. jan. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi! Menjél el másik ortopédushoz, mert a megfelelő lúdtalp betét nagyon jól tudja korrigálni ezt a problémát. Nehogy kés alá feküdj, amíg ki nem próbálod a betétet.
2010. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csontkovácsolással helyrehozható,szerintem nem kellene mindjárt kés alá feküdni(csak azért mert a Doktorbács nem ismer más megoldást)
2010. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talptorna és lúdtalpbetét,de ha bokasüllyedésed van azt tényleg műteni kell
2010. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talpbetét, gyógytornász, esetleg a sarok nélküli "gördülő" cipők. Nem írok márkát, de én 2-ről tudok.
2010. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sulis doki azt mondta, hogy majdnem lúdtalpam van. Elmentem dokihoz, kaptam lúdtalp betétet, pár nap alatt nagyon látványos változást vettem észre, nagyon enyhült a lúdtalp, szinte teljesen!! szóval.. csatlakozom az előttem szólókhoz, betétet kell venni :)
2010. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!