Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja mint ha azt vettem...

CsAk SziVesen kérdése:

Pár napja mint ha azt vettem volna észre, de nem biztos, hogy picit hangosodott a fűlzúgásom. Ha elmegyek Dokihoz véleményetek szerint mit fog csinálni?

Figyelt kérdés

2008 ban történt voltam egy Discoban és annyira tolták a zenét a Dj-k és pont úgy áltam a hangfal előt,hogy a jobb fülem kapta a súlyos decibeleket. Azóta átkozom ezt a napot!


Másnap reggel sípolt a fülem kegyetlenül. Elmentem dokihoz,semmit nem talált. Azt mondta pár nap alatt elmúlik. A pár nap alatt ból lett 1 hónap kőkemény sípolás minden áldott nap. Nem aludtam max 2 órákat,lefogytam a stersztől vagy 20kg-ot..


Teltek múltak a napok, hetek hónapok,és szépen lassan nagyon lassan kezdett halkúlni,és mára már csak ha nagyon csöndbe fekszek, este az ágyamon, hallok apro kis morze jeleket, de nagyon halkan , oda kell figyeljek hogy haljam,. Akkor viszont picit hangosabb,ha befogom a fülem,. Akkor tisztábban hallani, engem ez is zavart,noha napközben esélytelen hogy haljak beőle valamit. Sőt az is érdekes,ha kint vagyok az utcán napközbe is néha befogtam a fülem,nem hallottam., Nem tudom érdemes e ezzel foglalkoznom ujra elmenni dokihoz. Úgy is az lenne a vége hogy a hallásom tökéletes. Ahogy olvasom sok embernek van spontán, zúgása és jóval hangosabb mint az enyém. A doki azt mondta az én esetem annyiban jobb talán, hogy tudjuk az okát:) ti mit tanácsoltok? az életminőségem nem rontja de azért 6 év alat talán valamit fejlődtek ebben a témában?



2014. szept. 28. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fejlődtek a témában, de ha gondolod menj el hozzá és kérdezd meg. Az is gond, hogy már nagyon régen történt, ezeket szoktak kezelni azonnal, de 6 évvel később nem lehet.
2014. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fülzúgás témában sajnos semmit sem fejlődtek....ha nem a füledben van a baj. A legtöbb esetben neurológiai akármi áll fenn. Írnak rá kis értágítót, de nekem pl. semmit sem használt.
2014. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

van valami készülék ami elhalkitja vagy mi.. erről hallotatok?

én azonnal elmentem dokihoz anno de bilobil forte volt ami felirt.

2014. szept. 28. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én is csak hallomasbol tudom, de ilyen diszkós haveroknak szintén fulzugasa lett és ők injekció kúrát kaptak rá, ami állítólag hatott. Menj egy másik dokihoz, hátha ő tud valamit, illetve a magán az mindig többet tud, de annak fizetni kell.
2014. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2014. szept. 28. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Kulfoldon mar vannak,kulon erre szakosodott,erdmenyes kezelesek.
2014. okt. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!