Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógytesire iskolában kötelező...

Gyógytesire iskolában kötelező járni?

Figyelt kérdés

Általános iskolában nem foglalkoztak vele, azt is tavalyi tanév elején tudtam meg beiratkozásnál, hogy gerincferdülésem van.De nem komoly, alig látszik hogy görbe lennék, fájni sem fáj, és amióta megvan (nem tudom mióta pontosan) semmi panaszom nincs rá.

A suliorvos beírt gógytesire.Tavaly jártam végig, és idén is kell mennem.Holnap megyek kontrolra a suliorvoshoz aki megvizsgál és mondja majd, hogy kell e még járnom vagy sem.Én nem akarok járni, mert gyakorlatilag a gyógytesi is olyan csinálunk pár komolyabb gyakorlatot, de még 20-30 percig csak ülünk..Inkább mennék rendes tesire, sokkal jobban szeretem.(Most 5 tesi van egy héten, ebből 3 gyógy 2 sima).A gyakorlatok nagy részét itthon is csinálom napi rendszerességgel.Korzettem is van, de nem hordom mert kényelmetlen, és nem sikerült hozzászoknom fél év után sem (addig hordtam) hiába igazítottak rajta.


Kötelezhetnek, hogy gyógytesire járjak, vagy leiratkozhatok és mehetek sima tesire?



2014. szept. 29. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondd el az iskolaorvosnak, szerintem elfogadja az indokaidat, és járhatsz rendes tesire.
2014. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!