Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség fekete pöty a számon...

Segítség fekete pöty a számon nem kosz és nem tudom mi? (többi lent)

Figyelt kérdés
15/F vagyok és régebben talán 11 éves koromban arra keltem hogy egy fekete kosz szerüség van a számon és nem tudom levakarni és ott maradt egy hétig gondoltam nem árt hát nem érzek semmit meg semmi! aztán mostanra még mindig ott van haverok meg mások mindig mondjuk hogy valami kosz van a számon én meg mondom hogy nem az de nem is tudom mi! mostanában ezekben anapokban talán (nem biztos de lehett hogy)nagyobb lett. nem voltam még kivizsgáltatni de kezdek félni! olyan mint egy kicsike anya jegy. egyszer ezekben anapokban mikor észre vedtem hogy nagyobb lett akkor kicsit elkeztem kapargatni hátha valami kis fekete valami amit kilehet szedni az alsó hám alól de nem vált be :D még azért nem vérzet! nincsen tippetek mi lehet ez?

2014. szept. 29. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!