Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés kokaint felszívni...

Milyen érzés kokaint felszívni az orrrodon?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen fizikai érzést érez az ember,ha kokaint szív fel az orrán?

Eszem ágában nem áll kipróbálni a drogot,csak kíványcsi vagyok....

Csak hasznos válaszokat fogadok el :))

Nem szeretném,ha elítélnétek nem azért kérdezem...



#kokain #felszívni
2014. okt. 1. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Szar - meg drága -
2014. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon hülye a kérdés, ne haragudj
2014. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kokain minosegetol fugg. A jobb fajta nem olyan gaz, furcsa egy kicsit, ha meg soha nem szivtal fel az orrodba semmit, de peldaul egyaltalan nem olyan durva erzes, mint amikor a strandon vizet szivsz fel az orrodba, annal a kokain sokkal "gyengedebb".


Ahogy a minosege romlik, ugy keverik ossze az anyagot mindenfel ketes eredetu szerekkel (liszt, so, szodabikarbona, porlasztott fajdalomcsillapitok stb), amik mar egeto, csipo, kellemetlen erzest nyujtanak.


Tovabba minel tovabb hasznalod egyhuzamban a cuccot, annal erzekenyebb lesz az orrnyalkahartyad es annal jobban fog fajni a felszivas, de a szernek az agyadra gyakorolt hatasa meg mindig jobb, mint a fajdalom ezert azt aranylag konnyen elviseled.


Nem er lepontozni, mert a kerdesre normalisan valaszoltam!!!

2014. okt. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hol lehet jot venni? kene a kabszi
2014. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!