Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért próbálja ki a kamaszok...

Miért próbálja ki a kamaszok 90 százaléka akár a drognak a könnyebb fajtáját is?

Figyelt kérdés
Rendben. Sokan mondják, hogy egy füves cigitől semmi bajod nem lesz, de miért kellene az nekem. A miértjére soha nem fogom tudni a választ.
2014. okt. 2. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő, ugyanúgy, ahogy az alkohol meg a cigi is. Én pl soha nem cigiztem, a szagától is rosszul vagyok, a drogokban meg csak a rosszat látom. Néha 1-1 sör lecsúszik, alkalmakkor pezsgő, és imádom a krémlikőröket. De soha nem voltam részeg.

Így is lehet élni, meg úgy is, hogy mindent kipróbálsz. Nem tudom, engem sosem vonzottak ezek a káros hatású cuccok.

2014. okt. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában a társaság hozza magával azt hogy kipróbálja a cigit, alkoholt, drogokat.

Sajnos manapság ez majdhogynem természetes egy fiatal szemében. Mi szülők pedig bízzunk benne hogy ez a dolog meg is áll.az egyszeri kipróbálásnál...

2014. okt. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy tartozni akarnak valahová, és ha a társaság ahol vannak, él ilyen szerekkel, akkor ő is kipróbálja, hogy ne lógjon ki, ne közösítsék ki.


Az egésznek az az oka, hogy az emberek többsége azért küzd, hogy mások elfogadják, és ezért sok mindent bevállalnak, amit amúgy lehet, hogy nem tennének.

2014. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A drog rossz. Értem?

Ülj le, egyes.

2014. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sosem küzdöttem azért, hogy elfogadjanak vagy valahová tartozzak. Mindig is jártam és járom a saját utamat.
2014. okt. 2. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem foglalkoztam sosem mások véleményével, ez kimaradt (első vagyok). :)
2014. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert hüllyék. azthiszik hogy attól okosabbak szebbek lesznek. nagyot tévednek.
2014. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!