Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ne aggódjak miatta, vagy...

Ne aggódjak miatta, vagy menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy 3 napja voltam barátomnál és lefeküdtünk egymással (óvszert használtunk). Mikor "végeztünk" kérdezte hogy jöhet-e a második menet én meg hát...hogyne vevő voltam az alkalomra. Viszont akkor már nagyon összeszűkültem, meg nagyon fájt, úgyhogy nem lett belőle semmi. Viszont azóta eléggé furán érzem magam, viszketek odalent...és lányok tudjátok hogy szokott lenni ez aa fehérfolyásos micsoda.. Na olyanom van csak nem folyós a cucc hanem olyan darabos..na szóval undorító egy dolog és nemtudom hogy mi ez... Segítsetek. Köszi :)

2014. okt. 4. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet, hogy nem ártana elmenni nődokihoz a biztonság kedvéért.
2014. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ha pár napom belül nem múlik el, kénytelen leszek, csak nem szeretek női orvoshoz járni :/ :D
2014. okt. 5. 00:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha darabos, az gomba. Nyugi, nagyon sok mindentől lehet, szinte mindenki elkapja legalább 1x. Menj nőgyógyászhoz. Vagy vegyél Canesten kombi, de az orvos a legtutibb.
2014. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jézusooom! :O hát..mostmár mindenképp elmegyek, de félek tőle. Ez másoknál is előfordul? Nem ciki?
2014. okt. 5. 00:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Azért reklámozzák főműsoridőben a Canestent, mert nagyon is gyakori probléma :) Egy sima antibiotikum kúra vagy egy strandolás is kihozhatja, nyugi. Könnyen kezelhető.
2014. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot kell szednem? :O vagy mi..? bocsi nem nagyon vagyok otthon ilyen téren :D :)
2014. okt. 5. 00:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Krémezned kell és kapsz kúpot. (Mármint vaginálisat, nem olyat, amit a fenekedbe kell dugni.:D)
2014. okt. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én biztos nem feküdnék mégegyszer le azzal a pasival, akitől vakaródzok du...s után. az valószínűleg terjeszt valami betegséget. canesten krémmel próbálkozhatsz első lépésben, ha nem múlik el tőle a bajod, akkor irány a nőgyógyász.
2014. okt. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy nem seggbe valót :D :D
2014. okt. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!