Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veseprobléma? Jobb oldalt...

Veseprobléma? Jobb oldalt görcsöl, húzódik.

Figyelt kérdés

Feszűl a jobb oldalam. A vesémnél. Görcsöl is időnként de nem tudom mi köze van annak a vesémhez ha mondjuk bal oldalra dőlők és mégjobban húzódik , fáj.

Esetleg az Oldalam sérült? semmi nyoma nincs.

Viszont folyton pisilési kényszerem van. És ha elmegyek akkor nem kell. De mikor pisilek nem fáj.

Szerintetek?



2014. okt. 7. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk orvos?
2014. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem lehet hogy felfáztál?
2014. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fáztam még fel sosem.

Ha jól tudom akkor fáj ha pisilek de egyáltalán nem fáj.

2014. okt. 7. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Vesekő. Szedj otthon fájdalomcsillapítót görcsoldót (VN) kaphatót, ha szükséges. Rubophen,Algoflex Forte,No-Spa, Buscopan Forta. Igyál napont legalább 4 liter folyadékot és ugrálj sokat. Akár a lépcsőn is fel és le. Aztán ha lekerül a hólyagba a kő, akkor a fájdalom azonnal megszűnik. Onnan már csak ki kell pisilni az is fog fájni egy kicsit. Ha véres lesz a vizelet nem kell megijedni a kő sértette fel. A tüneteid erre utalnak. De menj be nyugodtan urológiára és mondd el a panaszaidat fognak csinálni egy röntgent ahol megbizonyosodhatsz. (Plusz szedhetsz Rowatinexet majd - ez kőhajtó)
2014. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!