Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok 12 éves korom...

Helpmeplsman kérdése:

19 éves vagyok 12 éves korom óta drogozok rendszeresen, beláttam hogy függő vagyok segítség!?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni a leszokáshoz mostanában nagyon vissza kaptam a bio fűre és már nem tudok aludni se nélküle éjszaka felébredek ha kiürült a szervezetemből és kéztetést érzek hogy tekerjek egy-két cigit... nem bírom már úgy érzem kezdek összeomlani esetleg egy jó elvonót tudna ajánlani valaki? vagy valami szakembert? szüleimmel és beszéltem már támogatnak, sőt ha így folytatom mehetek is albérletbe... nem tudják nézni ahogy tönkreteszem magam segítség!

2014. okt. 9. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Akkor a legfontosabb, a saját elhatározás megvan. Addiktológust kell keresni, segít (ez, hogy Te akarj, ez feltétel) Ha Bp közelében vagy, privben írj, ott pontosabbat.
2014. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Vadaskert
2014. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Addiktológián csak a kémiai részen segítenek, a Vadaskertet meg te magad sem gondolhattad komolyan.

Ha tényleg le akarsz szokni, és erős elhatározás van benned, akkor a pécsváradi Változóházat javaslom. Én is ott voltam, és egy ismerősömnek is segített. De ez egy hosszú program, több hónap, és csak akkor sikerülhet, ha tényleg akarod. Ennyi kell hozzá, a "hogyan"-on már bent segítenek.

Ha fizikailag is függő vagy, szükséges lehet előtte egy kórházi tisztulás, de ez leginkább heroinosoknál és alkoholistáknál játszik.

2014. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Ne legy vereb termessz simat.
2014. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!