Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy azért nyom...

Lehetséges hogy azért nyom gyakran a fejem mert nagxon keveset iszom?

Figyelt kérdés

Hátul elég gyakran nyom a fejem! Nem vészes igazából mert csak nagyon tompán,és nem is zavar,csak kíváncsi lennék rá hogy összefüggésben van-e azzal hogy nagyon keveset iszom! Meg szemüveges is vagyok,de nem hordom és már nagyon homályosan is látok! (Tudom hülye vagyok,épp ezért most csináltatok új szemüt ami majd jól is áll és hordani fogom! ) az ivásról még annyit hogy egy nap fél litert iszok,de van hogy még annyit se! Előre is köszönöm!

14/L :))



#szemüveg #látás #szem #fej #fejfájás #szemdoki #drágamulatságleszezaszemüveg
2014. okt. 12. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat mérted? a kevés folyadék bevitel okoz ilyen tüneteket? Miért élsz sivatagi életet? Ereid tönkre fognak menni!
2014. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reggel kezd azzal, hogy megiszol egy bögre vizet, meglásd jót fog tenni
2014. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 manó1235 ***** válasza:
Igen szóval igyál többet!!! Akkor is ha nem vagy szomjas akkor is igyál mert a szomjúság érzet már veszélyes. Hamarabb hal szomjan egy ember mint éhen! És a vesédnek is csak ártasz mert szépen veseköved lesz ha nem iszol eleget.
2014. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2014. okt. 12. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat igen elegge keveset iszol...

A szemuveg is kozre jatszik. Nekem is sokszor fajt amikor nem hordtam,en 3 eves koromtol szemuveges voltam 12-13 eves koromtol nem hordom mert sokat javult... ( a bal szemem kancsal volt,es nem lattam rendesen tavolra..)

Az ivas pedig:

Reggel felkelsz elso az legyen hogy 1 poharviz. ( 3dl-es bogre anyukam..:D)

aztan minden egyes etkezesnel 3 dl bogre ( hanyszor eszel? ha pl 3x akkor az mar 3x3 9dl) ezzel 1,2L viz...

Vegyel egy 1,5L vizet,es huzogassad szepen lefele.. Jobban leszel,ha nem iszol vizet a szervezetd hogy dolgozik? a majad,vesed hogy uriti ki a mereganyagokat? en rengeteget iszom van hogy napi 4-5-6L is... na hopp:D 2013-as nyar nagyon meleg volt ( nem Mo-n elek) volt 40 fok is.. na akkor volt h lehuztam 8-9L vizet is :D de mint irtam.. napi 1,5L folyadekot igyal meg szepen

2014. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ment a pacsi mindenkinek! <3! Köszönöm!

Utolsó!! Az igen! 8-9 L-t nemhogy 1 nap,de 2 hét alatt nem iszok annyit!! :D Respect...:DD és köszönöm az alapos leírást..sokat segítettél! ;)

2014. okt. 12. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!