Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha egy 12 éves...

Mi történik ha egy 12 éves gyerek frontint vesz be? Súlyosabb lesz a hatása mintha egy felnőtt szedné be?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Nagyjából semmi, ha normál adagot vesz be, akkor maximum alszik egyet. Az alprazolam, a Frontin hatóanyaga nagyon biztonságos szer.
2014. okt. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 NoDrugs ***** válasza:
27%
Az alprazolam messze a legveszélyesebb gyógyszerek között van. Vannak szakértők akik szerint rosszabb mint a heroin.
2014. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

"Az alprazolam messze a legveszélyesebb gyógyszerek között van. Vannak szakértők akik szerint rosszabb mint a heroin."


Jöhet a tudományos pubmedes cikk, arról, hogy az alprazolam a "legveszélyesebb gyógyszerek közé tartozik. Továbbá kíváncsi vagyok a végzettségedre, hamár itt okoskodsz és lököd a hülyeséget. Az alprazolamot nehéz túladagolni, de ha mégis túladagoljuk, ott a flumazenil, vagy egyszerűen lélegeztetőgépre rakjuk az illetőt és kész, egészen addig míg el nem múlik a hatása. Rosszabb, mint a heroin... szerintem meg vannak állítólagos szakértők akik ostobák.


Üdvözlettel, egy orvostanhallgató

2014. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 NoDrugs ***** válasza:
29%

Megértem hogy orvostanhallgatóként hiszel még a mesékben amit a gyógyszermaffia beléd nevelt de sajnos az igazság nagyon messze van ettől.


Végzettségem nem orvosi, viszont három évig szedtem ezt a mérget ugyhogy pontosan ismerem a hatásait. Többek között azért is mert én fordítottam magyarra az Ashton Kézikönyvet és a Benzo Könyvet és még sok más cikket is a benzodiazepinek hatásáról, amiket az oldalamon el is tudsz olvasni ha annyira érdekel a dolog.


Kezdésnek próbálkozz az Ashton Kézikönyvvel.


Addig is álljon itt egy idézet az Angol Nemzeti Gyógyszerkönyvből arról hogy milyen súlyos károkat okoz a benzodiazepin az emberi szervezetben:


" Az elvonási tünetek általában elmúlnak 6-18 hónappal az utolsó dózis bevétele után. Vanak betegek akik gyorsabban meggyógyulnak, míg másoknak eltarthat hosszabb ideig is "

2014. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Lefordítottál pár könyvet meg cikket orvosi végzettség nélkül? Lol. Bizonyára színvonalas munkák lehetnek. Ráadásul, milyen hivatalos szaktekintély lettél. Húú. Kérem a cikkek eredetijét Pubmeden!

Arról nem is beszélve, hogy ez kemény egy darab orvos véleménye és ő is kb, a dinoszaurusz kategória. Szerintem azt sem tudja ez a hölgy mi az a GABA. Ha minden idiótának hinnénk aki tombolán nyert orvosi diplomája után bestsellerrel akar meggazdagodni, akkor halomra halnának az emberek, mert egy penicillint sem tudnánk felírni. A benzodiazepinek biztonságos szerek, kevés mellékhatással. Rá lehet szokni? És? A koffeinre is rá lehet szokni, még sem siránkozik miatta senki. Arról nem is beszélve, hogy a magadfajtát úgy odaállítanám egy grand malos epilepsziás mellé, hogy old meg a problémát benzodiazepin nélkül. A benzodiazepinek jó szerek, nehéz őket túladagolni, széles körben, számos betegségre használhatók, kevés a mellékhatásuk. Pont.

2014. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

"Addig is álljon itt egy idézet az Angol Nemzeti Gyógyszerkönyvből arról hogy milyen súlyos károkat okoz a benzodiazepin az emberi szervezetben:"


És ebben hol vannak a súlyos károk? Ez csupán egy szimpla addikció. Gyakorlatilag mellékhatásnak sem nevezhető.

2014. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 NoDrugs ***** válasza:
42%

Gyógyszeripari botrány vet zavaró új fényt a benzodiazepinekre.


[link]

2014. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 NoDrugs ***** válasza:
30%

Akaratlan Függők - Benzodiazepinek - Xanax


http://www.youtube.com/watch?v=7R-y5O2W45U

2014. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ezek mióta tudományos cikkek?
2014. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NoDrugs ***** válasza:
30%
Ez barátocskám a VALÓSÁG.
2014. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!