Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Atópiás ekcémára mit?

Atópiás ekcémára mit?

Figyelt kérdés
Az arcomon vannak kis piros hámló foltocskák. Voltam bőrgyógyásznál azt mondta atópiás dermatitisz, adott rá kenőcsöket, de nem múlt el. Még elég fiatal vagyok így sem vagyok kibékülve magammal...hát ha még piros foltok csúfítják el az arcomat. Segítsetek!
2010. jan. 24. 09:07
 1/5 anonim válasza:
A kisfiamnak van neki Elocomot írtak ,de gondolom neked is szteoridos kenőcsöt írtak fel .Nem tudom meddig használtad ,de ezek pedig elég jók szoktak lenni, csak nem sokáig szabad használni max:10 napig.
2010. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Protopic a legjobb... Van kellemetlen mellékhatása, pl alkohol hatására vörös az arc és ég, de ennyi áldozatot be lehet vállalni:) sztem ez a legjobb, órákon belül rengeteget javít.
2010. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kezem ekcémás. Amiket a bőrgyógyász felírt, azok elmulasztották ugyan, de a probléma újra és újra visszatért. Nekem a Marly Skin habot ajánlották, és mióta ezt rendszeresen használom, azóta nálam nem jött ki újra az ekcéma. Szerintem tegyél vele próbát!
2011. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ami eddig legjobban enyhítette a tüneteket az napozás + tengervíz együtt.
2011. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Atópiás ekcémára a legjobb a 100%-os natúr, finomítatlan shea vaj. 6 hónapos kisfiamon jött ki arcon és törzsön, 8 hónapos kora óta használjuk a sheát és azóta 95-100%-ban tünetmentes!!! De türelem kell hozzá, mert 3 hétig semmi javulás nem volt, sőt, az elején rosszabbodott is. Semmi mást nem használunk azóta.
2011. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!