Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori alkohol fogyasztás,...

Gyakori alkohol fogyasztás, szervezet reagálása?

Figyelt kérdés

sziasztok.16/F vagyok.3 éve fogyasztok lassan rendszeresen minden héten 1-3x alkoholt.ebből 2x kb mértéktelenül,részegségig.

pénteken-szombaton-vasárnap-kedden és szerdán minden nap ittam mértéktelenül.de szerdán egyszer csak elkezdtem öklendezni mielőtt a részegség beállt volna,nagyon fent volt a savam ( ez egy pár hónapja fenn áll józanul is,először csak ivás közben,aztán most józanul is) hánytam de nagyon kicsit..

ez lehet már nagyobb kimenetelű betegség az alkohol miatt,vagy csak egy "jel" hogy a szervezetem nem bírja el a terhelést?

(olyanok véleményét nem kérem akik csak "milyenek a mai fiatalok" szerű mondatokat tudnak írni meg hogy menjek tanulni stb..)



2014. okt. 23. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdődő reflux. Nem feltétlenül az alkoholtól, de az is belejátszhat.
2014. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!