Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 220 vérnyomásnál kaphatok...

220 vérnyomásnál kaphatok szívrohamot?

Figyelt kérdés
Ma 220 volt a vérnyomásom és szúr a szívem!

2014. okt. 30. 14:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A nyelved alá fognak spriccelni valami cuccot, de miért fontos az, hogy mit csinálnak, hívd már a mentőket!
2014. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha van vérnyomáscsökkentő gyógyszered, akkor abból vegyél be soron kívüli adagot. Nyugtató is jót tesz ilyen magas vérnyomásnál. Mennyi idős vagy? Idegeskedtél valamin?
2014. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
18l nem vagyok idegeskedő típus
2014. okt. 30. 15:00
 14/19 anonim ***** válasza:
Kivizsgálnak, kapsz infúziót, vagy gyógyszert, vesznek vért, csinálnak EKG-t és mindent amit még kell. Beállítják a vérnyomásodat.
2014. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha kell meg is műtenek?
2014. okt. 30. 15:07
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

Kedves lepontozó:

A hipertónia szinte legnagyobb veszélye a stroke. A magas vérnyomás következtében a meggyengült erek könnyen károsodhatnak, ami súlyos vérzést okozhat az agyban.

2014. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Magasvérnyomás betegségen nincs mit műteni.Gyógyszeres terápiát adnak rá.
2014. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hívtam mentőt, de azt mondták, hogy szív szúrásra nem mennek ki! 2perc múlva jött a féjem mondtam neki a tényeket gyoran felöltöztem és a wc ben elájultam, a párom megkezdze az újraélesztést, szerencsére van aedénk, kihívta a mentőket és 20 perc múlva értek ki betettek a mentőbe és elindultak a kórházba 2 ször defivel adtak sokkot semmi több, a kórházba megállapították, hogy súlyos szívbetegségem van és megműtöttek de az intenzíven ébredtem fel és meztelenül semmi nem volt rajtam, takaró sem volt! Miért?
2014. nov. 4. 19:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Úristen, sajnálom, hogy ez történt, jobbulást Neked, gyorsan gyógyulj meg!!!

Azt nem tudom, hogy takaró miért nem volt rajtad, de ha kihoznak a műtőből, akkor meztelen az ember, senkin nincs ruha. A takaró hiányát tényleg nem értem...

2014. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!