Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak poratka allergia...

Mit csináljak poratka allergia ellen ha nincs több tízezrem szuper porszívóra stb? Szenved ettől más is, ha igen, hogy oldja meg a hétköznapokat? Milyen praktikákat talált ki?

Figyelt kérdés
hiába mosok mindent ugyan úgy megörülök a szem fájdalomtól meg a szemégéstől.
2010. jan. 26. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a szemednek van baja, egy szemüveg ezt megoldhatja. Vegyél olyan napszemüveget, ami nem sötét és jó nagy és jól zár viszonylag. De biztos hogy porallergia, nem csak szemszárazság?
2010. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen súlyos poratkám volt évekig..A tüneteim között nemcsak viszkető,égető szemgyulladás(ami persze úgy könnyezett mintha sírtam volna) hanem orr dugulás,és ízlelés ideiglenes elvesztése is társult.Persze én a parlagfűre is allergiás voltam..Én eleinte úgy tudtam segíteni magamon(csak enyhítette,de nem szüntette meg),hogy a redőny mindig lehúzva volt,hogy még kevesebb por jöjjön a lakásba..rendszeresen szinte félóránként mostam az arcomat,szememet..Kint az utcán pedig napszemüvegben jártam...Gyógyszert többet is kipróbáltam (a homeopátiás tablettákat is) ami szintén enyhítette de nem szüntette meg..Szerencsére lassan 4 éve nem szenvedek benne,de ennek a levegő változás volt az oka...
2010. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni rá egy ilyen speciális oldatot. Nagymamám vett (azt mondta nagyon drága volt, gondolom úgy 10 ezer körüli) és elég vele mindent egyszer egy évben befújni. Mi is ezt tettük, befújtuk vele a szőnyeget, a kanapékat, ágyakat, foteleket, és 2 nap után kiporszívóztunk. Ez elvileg megöli őket...
2010. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is poratkaallergiás vagyok, évek óta. Sajnos még nem találtam rá semmiféle megoldást, kivéve a gyógyszereket. :/ Mi a neve annak a spraynek, amit írtál, kedves utolsó? Utánajárnál?
2011. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerős a probléma nálam is, Otthoni megnyugvást nekem a szövetek tisztítása, matracok atkátlanítása, jelenti egy darabig hívtam hívatásos takarítókat, aztán rájöttem hogy hosszútávon gazdaságosabb ha veszek egy gépet, Kirby Sentria én nagyon elégedett vagyok vele bár az ára nem csekély, de a minőség is társult mellé hálistennek! (www.claritas.hu) ez a cég forgalmazza ha jól tudom!
2012. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!