Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi bajom van?...

Szerintetek mi bajom van? Lassan 3 éve vannak lelki problémáim. Szerintetek depresszios vagyok? (Tobbi lent. )

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor, sokfele modszerrel tettem magamban kart, volt, amibe bele is alhattam volna... Meg folyamatosan levert vagyok, erzekeny, szomoru... Sokszor elofordul, hogy vadolom magam... Neha a mellkasomba nyilal a fajdalom. Ha ideges vagyok, remegek, es ki van szaradva a szam. Nem tudok a suliban sem koncentralni. Hanytatom (is) magam... Es az onartason kivul, elegge fura, pl. verem a falat... Dobalozok... De a legnagyobb problemam az, hogy mindig csak az onkarositason jar az eszem, es nagyon rossz kedvem van... Es furan hangzik, de ez tenyleg 3 eve van lassan.. (Nagyon keves szunettel... Elviselhetetlenul faj, egyszeruen gyulolom magam... Pedig sokat segitettem masokon is... Szoval, nem akarom sajnaltatni magam, csak tanacsot kerek, ill. otletet, hogy mi bajom lehet... Jah, plusz meg beszelek is magamban... :) Es nagyon ideges vok, az alvasaimrol nem is beszelve... Am ne gondoljatol rosszra... Nem vagyok hulye... Viszont ha kerhetem, normalis valszokat varok, es lehet pozitiv-negativ is... Csak nagyon ketsegbe vagyok esve! :-O

2014. nov. 3. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt bántanád magad, hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 számon, vasárnapon kívül minden nap hívható 9-21 óra között T-mobile vagy Telekom számról (ha nincs egyik se, akkor telefonfülkéből). Pillanatnyilag segíthet egy beszélgetés, hogy akkor ott ne tegyél kárt magadban. És talán az okait is sikerül megbeszélni azzal, aki felveszi a telefont. De hosszútávon biztos, hogy szakemberre van szükséged, pszichológus segíthet. Ha telefonálsz, abban is kapsz segítséget, hogy merre indulj tovább a segítségkérés útján. Néhány tipp előljáróban: gyerekjóléti szolgálat, iskolapszichológus, gyermekpszichiátria. Viszont, mielőtt bántanád magad, inkább telefonálj, akkor és ott ez segíthet!
2014. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt... :-) Attol tartok, hogy nincs ra lehetosegem... Telefonalni ugyszinten, gyermekpszichiatrian mar "csucsultem", es iskolaipszichologusnal is... :-/ Nem vallt be... Johetnek meg valaszok! :) Jah, es akkor ez depi, vagy nem kell evvel kapcsolatosan aggodnom?
2014. nov. 4. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy név: Villás Béla ;)

remélem segit, hallgasd youtube-on

2014. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jol van... Koszonom... :) Azert szivesen fogadnek meg valaszokat! :-D
2014. nov. 4. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukád miért nem visz pszichiáterhez?
2014. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már vitt... 1 hónapig korházban feküdtem. Ám vmilyen hangulatingadozást mondtak... Az végülis a depresszió egyik jele, nem ? Vagy hogy mondják? Nem értek nagyon ehhez... :'(
2014. nov. 19. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok

Azzal nem mész semmire hogy másoknak panaszkodsz! Rengeteg ember inkább panaszkodik ahelyett, hogy tenne valamit, anélkül nem megy, hallgass bele az előadásaiba nekem is ő segített, én is eléggé ilyen állapotban voltam szakítás után fél évvel.

2014. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!