Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Körülbelül kettő hete elmondtam a legjobb barátomnak(ő fiú, én lány) hogy nagyon szerelmes vagyok belé. Azt mondta, hogy ő is érez valamit irántam, de sajnos messze lakunk egymástól, ezért kijelentette hogy mi csak legjobb barátok vagyunk és maradunk is örökké. (de azért abban benne lenne, hogy kavarjunk) Ez nekem kicsit rosszul esett, ezért aznap este kicsit rövidebben válaszoltam a kérdéseire, flegmábban beszéltem vele fbn és skypeon. Ez rosszul esett neki és besértődött. Eddig mindig rám írt, de azután nem. Kettő- három nap múlva rá írtam, hohy most mi van. Azt mondta, hogy nagyon haragszik rám, majd ír ha már nem fog. Egy hét telt el, nem írt. Ráírtam, és mondta hogy már nem haragszik. De azóta sem ír rám, mindig én keresem őt. Eléggé érzékeny vagyok, és nekem ez mind nagyon nagyon rosszul esett, hogy eddig bírja nélkülem, és ezelőtt is voltak már vitáink. Vagdosom a kezem, a hasam és a combom. Egész nap zenét hallgatok és a szobámban ülök, nem találkozok a barátaimmal. Mielőtt ezek történtek, nagyon sokat ettem/így is vékony vagyok/ de most, szinte egész nap nem eszek semmit. Segítséget szeretnék kérni. Depressziós lennék? KÉRLEK ÉRTELMES VÁLASZOKAT.
2014. aug. 18. 13:56
 1/4 A kérdező kommentje:
ja azt kifelejtettem, hogy legszívesebben egész nap aludnék és általában rossz kedvem van, a szerelmemen gondolkodok..:)
2014. aug. 18. 13:58
 2/4 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Ez nem depresszió, egyszerűen csak meg vagy zavarodva. A vagdosás csak a fájdalom kifejezése... amit nem szabad tenni. A legjobb dolog:

- elmondod neki az igaz érzéseidet, hogy Téged mi bánt

- egyszerűen megmondod neki, hogy vagy maradtok barátok, vagy semmi ha ennyire semleges hozzád

Ne tedd ezt magaddal, ne legyél ennyire negatív.

A párommal 4 éve együtt vagyunk, ő 400 km-re volt tőlem. Egyszer szakított velem, mert nem bírja egyszerűen ezt a távot. Én is ugyanezeket csináltam magammal, depiztem, sírtam (de nem vagdostam magam). Aztán egyszer csak megbeszéltünk mindent, és minden rendben lett. Tedd ezt te is.

2014. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amúgy ha akarod, privátban leírom hány éves vagyok, de félek, hogy egyszer ő is idetéved(mármint erre az oldalra) és ráismerne az írásomra, a koromra, a történetünkre...:)
2014. aug. 18. 14:28
 4/4 anonim válasza:
Ahogy gondolod, megírhatod nekem szívesen válaszolok.
2014. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!