Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőgyógyász? Oh. My. God.

Nőgyógyász? Oh. My. God.

Figyelt kérdés
Hello,azt szeretném kérdezni,hogy mit csinálnak a nőgyógyászaton,ha még csak pár napja van meg?Bár még nem véreztem olyan nagyon,de már jönnek belőlem furcsa dolgok,tehát ismétlem a kérdést,mire számítsak?Nem vágyom túlságosan arra hogy fél pucéran tárulkozzak ki egy idegen dokinak,ugyanis akkor valóra válna az egyik rémálmom(és ezzel szerintem többen is így vannak)...persze,tudom,menni kell,de így hogy semmi problémám,csak szimplán először jött meg,mi fog történni?Gondolom ezen már minden nő átesett,úgyhogy biztos vannak tapasztalataitok.Kérlek,segítsetek!

2014. nov. 7. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert megjött az első, nem kell orvoshoz menned.....ez természetes, senki nem szaladgál feleslegesen dokihoz. Ha rákszűrére gondoltál, arra még bőven ráérsz. :-)
2014. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


A nőgyógyász orvos. Akkor kell menned hozz, ha beteg vagy, és a szexuális élet megkezdése után évente 1x rákszűrésre.


Most még miért mennél????

2014. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az kéne még hogy mindenki nőgyógyászhoz rohanjon mikor először megjönxD nyugi ahogy már előttem is írták a nőgyógyász orvos csak akkor kell memni ha panaszod van vagy csak rutin ellenőrzést akarsz vagy minek hívják.Amugy én se szívesen mennék:/
2014. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak mert anyukám azt mondta hogy ő úgy tudja,az első után menni kell.De szólok neki,hogy rosszul tudja,mert valljuk be,jobb nem menni,mint menni(már ha nincs szükség rá).Köszi a válaszokat!:)
2014. nov. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!