Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni az ellen,...

Lehet valamit tenni az ellen, hogy normálisan "tapossam ki" a cipőimet?

Figyelt kérdés

A problémám igazából csak magassarkú cipők esetén áll fent. Valahogy úgy taposom ki a cipőimet, hogy a cipő sarkai kicsit befelé állnak. Gondolom azért, mert járásnál leginkább a talpam külső részére támaszkodhatok.

De ez azért zavar engem igazából, mert pár alkalom után nagyon kényelmetlen lesz a cipő, hogy folyamatosan befelé húzza a sarkaimat. Ez mondjuk szerintem elég vicces is, mert nem értem, hogy lehet kényelmetlen, ha én magam tapostam ki így? Pedig tényleg elég rossz, kellemetlen érzés.



2014. nov. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívja a népnyelv úgy, hogy csámpásság. Meg kell tanulnod másképp járni, vagy lapos cipőket hordani. Egyébként hülyén is néz ki, nem csak kényelmetlen. És magassarkúnál veszélyes is, hajlamos vagy félrelépni, és eltörni a bokádat.
2014. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jó személyre szabott betét sokat segíthet.
2014. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem durva (bár azt elhiszem, hogy kicsit (mint ahogy írtam is, csak kicsit állnak befelé a sarkai, de pont annyira, hogy a következő viselésnél már kényelmetlen legyen - ez érdekel különben leginkább, ha nekem ilyen a normális járásom, akkor utána hogy lehet kényelmetlen a cipő?) csámpás lehetek, de azért nem annyira, hogy félrelépjek, elessek). :D Lapos cipőknél pl. semmi nem látszik a cipőimen, és még senki sem mondta, hogy furcsán járnék.


Köszönöm a válaszokat különben!

2014. nov. 7. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
külsötalpélen járj de vigyázz ki ne bicsakoljon
2014. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát muszáj neked magassarkúban járni? :D
2014. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez igazán hasznos tanács volt!
2014. dec. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!