Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az nem hizlal ha aránylag...

Az nem hizlal ha aránylag normálisan eszem és néha egy kicsi sütit is eszem ha emellett gyakorlatokat csinálok a kis úszógumik ellen ami a hasamon van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az "aránylag normális" meg a "kicsi süti" meg a "kis úszógumi" szavak azt a feltételezést keltik bennem hogy mindenféle terv nélkül állsz hozzá, aminek meg semmi értelme.
2012. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert egyszerűen a sok fogyós meg bodybuilder oldalakról beollózott diétákat meg midneszart nem tudok követni és ezt nem tudom rendszerezni...
2012. jan. 31. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Az aránylag normális evés legyen tápláló és ne sz*r ételek.

A bevitt kalóriád ne legyen 1200-1500 kalóriánál több, ha kicsi vagy és kisebb súlyú (55-65kg),akkor lehet 1300 kalória, ha magasabb vagy és nagyobb súlyú (65-80) akkor max. 1500 kalória.

Ha édességet eszel csak délelőtt edd, ne sokat és kalkuláld be a napi kalóriaösszegbe.

Sportolj rendszeresen!

2012. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia sok ifju ferfi es holgy kergeti az alom testalkatot de csak optimalis erheto el hosszutavon amit a biologia es genek hataroznak meg.. kicsit kifejtem tapasztalataim.... nekem csak komoly lebojtok majdnem koplalas utan( akkor eszem amikor mar korog a gyomor es akkor is keveset es minimalis kenyeret zoldseg hus feleket) es tobbi izomzat atmozgatasa utan latszik olyan miselin fele has struktura(leuleskor mar nem annyira fodrozodik es a hatam is elfogadhato) oldalrol mar az alhas felett ki domborodni latszik es a legfelso sor rafeszitessel lathato a kozepso fuggoleges vonalat nehez a vastag bor alatti zsir reteg miatt lathatova tenni az oldalso hatar vonalak ev tizedek ota edzesben vannak (20 evesen az 50 kilo 35ev felett a 60 kilo volt a kozepsulyom 165 cm magassag melett) a csaladom rokonaim viszont furcsan nezik az aszketa szemleletem talan irigylik is hogy mit ertem el es jo pelda vagyok az unoka tesoimnak elhataroztam hogy sportosabb mozgekonyabb maradok ameddig tudok es idot izzadsagot raaldozom... sok sikert a sors tarsaimnak is
2021. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!