Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugtatóra van szükségem,...

Nyugtatóra van szükségem, honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
Elég nehéz elmagyarázni ezt az egészet, a lényeg, hogy nyugtatóra van szükségem, orvoshoz nem mehetek, valószínűleg nem is írna fel nekem semmi hasznosat, lehet hogy pszichológus is bekerülne a képbe, de nekem erre nincs szükségem csak a gyógyszerre. Egyik ismerősömtől kaptam régebben, de az már elfogyott (sertralin sandoz volt a neve). Valami hasonló gyógyszer kell, lehetőleg vény nélküli, vagy esetleg olyan hely, ahol vényes gyógyszert be lehet szerezni recept nélkül. (?)

2014. nov. 8. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
pszichiáter bármikor felírja neked,vényeset nem könnyű szerezni csak úgy, csak akkor ha van kapcsolatod.
2014. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
éppenséggel az a célom, hogy orvost kerülve szerezzek nyugtatót
2014. nov. 8. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vannak vény nélkül kapható homeopátiás szerek. Szóval menj el ilyen alternatív gyógyászattal, gyógyszerekkel foglalkozó boltba (nem hiszem, hogy gyógyszertárban találnál ilyet) és ott érdeklődj. Tudom, nem mondtam sok konkrétat, de én csak annyi ismerettel rendelkezem, hogy egy ismerősöm egyszer adott nekem ilyet és hát azért volt egy jó kis lazító hatása annak. De biztos vagyok benne, hogy az valami vény nélkül kapható dolog volt, csak a nevét nem tudom. Remélem azért valamit segítettem. De nem biztos, hogy jó ötlet ilyesmit bármiféle orvos kontrollja nélkül hosszabb távon rendszeresen alkalmazni. A nyugtatókra tényleg rá lehet szokni.
2014. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
47%
A szertralin antidepresszáns, sehol nem kapod meg recept nélkül. Egyébként nem ajánlom, hogy orvosi vizsgálat nélkül bármilyen gyógyszert beszedjél. Mért nem mehetsz orvoshoz?
2014. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért nem mehetek, mert nem szeretnék elmenni orvoshoz, sem pszichiáterhez, a háziorvosomhoz meg végképp nem, mert ha felírják a gyógyszert, vissza is kellene talán járni beszélni meg vizsgálni, amit én nem szeretnék. csak a gyógyszer kellene, másra nincs szükségem
2014. nov. 8. 17:31
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Honnan tudod, hogy neked mi a jó? Olyannyira, hogy még gyógyszereznéd is magad a saját fejed után. Nem gondolod, hogy rendszeres orvosi vagy pszichológusi kezelés jót tenne neked? Én úgy gondolom!
2014. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!