Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért teszik az emberek a...

Miért teszik az emberek a hányó ember homlokára a kezüket és tartják ptt hányás végéig? Részletek lent

Figyelt kérdés

Egyszer általánosban egy negyedikes lány hányt az udvaron és a tanárnő pdament a lányhoz és fogta a homlokàt amíg hányt. Nem csak oda tette a kezét hogy megnézze lázas e; végig, amíg be nem fejezte a hànyást a keze a homlolán volt.

Utàna még sok ilyen volt; mindig a felnőtt a kezét a gyerek homlokára tette és hányás végéig ptt tartotta.


Azt értem mire jó ha fogják az ember haját vagy simogatják a hátát. De ez a kéz a homlokon a hányás végèig mire való?



2014. nov. 14. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert hányás közben az ember nem arra figyel, hogy hogyan tartja magát, simán eleshet. Így megtartja.
2014. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 manó1235 ***** válasza:
nem tudom pontosan de amikor egyszer általános suliban rosszul lettem a tanárnő fogta a homlokom és nyomta, és közben nekem is nyomnom kellett ő hátra felé én előre és jobban lettem
2014. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!