Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbéltükrözés fáj?

Vastagbéltükrözés fáj?

Figyelt kérdés

Nem fognak altatni.

17/l



2014. nov. 18. 23:22
1 2
 11/19 anonim válasza:
78%

nekem először érzéstelenítővel csinálták, de semmit nem hatott végig üvöltöttem, hogy szedjék már ki belőlem felfújtak mint 1 lufit, és mivel gyulladt is volt közbe akkor rettenetesen fájt, balfék szar orvos csinálta.

Másodszor bódításba végezték akkor viszont nem is éreztem. Meg félig ilyen kábult állapotba voltam.

2014. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
5%
Bélbajra vegyél be egy héten keresztül naponta egy kiskanál petróleumot, velem csodát művelt!
2014. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Petroleum?Ez milyen Hülyeseg?
2014. nov. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#11 igen arra gondoltam a bódításra.
2014. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én már 2x is voltam, egy polip miatt minden évben kontroll mert nem vetettem le. Ki fogod bírni. Ne parázz. Amikor elkezd fájni a befújt levegő szólsz az asszisztensnek és nyomja a hasad. Így szépen szétoszlatja a levegőt a beledben. Mást nem lehet érezni, még a csövet sem amikor teljesen feltolják a vakbeledig.
2015. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt. Ma voltam és egyáltalán nem készültem rá. Dr G Kiss Gyula csinálta. Hozzá menjen, aki debreceni, ő a város legjobbja. 20/L
2015. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én ma voltam előszőr vastagbéltükrözésen. Annyira paráztam tőle, hogy bekellet kísérni a vizsgálóba, mert menni nem bírtam már az idegtől.

kaptam bódító és fájdalomcsillapító injkeciót, de a vénám olyan vékonyak voltak hogy ötször kellet megszúrni 5 különböző helyen mire sikerült belémnyomni. megkaptam a dormicumot és a következő emlékem már a pihentető szobábam volt. halványan dereng hogy 1-2x láttam a monitoron a belsőmet, de semmi más emlék, nem hogy fájdalom...

ha belegondolok hogy paráztam tőle...

és ami a poén hogy a debreceni klinikán csinálták, sima TB re, 1 ft se kértek, a hashajtót is ők adták.

az mondjuk kicsit sós volt, de ne legyen az életben nagyobb gondolom.

Javaslom mindenkinek aki debreceni hogy Dr.Várvölgyi Csabához menjen, a II-es belklinika aljában rendel. Ugyan elvileg nem hozzá tartoztam volna én sem, de hozzá adtam be a beutalómat és ezzel el is volt rendezve a dolog. Emberséges, türelmes, és szakértő! És akik úgy gondolják hogy menniük kell, ne halasztgassák. Annyit nem ér ez a 15-20 perces vizsgálat.

Hajrá

26/F

2016. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Van akinek fáj és van akinek nem ától füg menyire élesen kanyarog a beled
2016. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Engem Dormicummal bódítottak, de nem nagyon éreztem a hatását, éber voltam. Nem volt túl kellemes egy két résznél a tükrözés, volt ahol fájt, de kibírható. Elvileg attól függ, van-e gyulladás a beleidben, mert ha van akkor annál a résznél fájdalmasabb lehet.

Ez az én tapasztalatom, valaki végigalussza.

De nem kell félni a vizsgálattól, egyáltalán nem olyan vészes, mint ahogy azt az ember elsőre gondolja. :)

2017. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!