Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyikek azok a tisztálkodási...

Melyikek azok a tisztálkodási szerek amik nem tartalmaznak káros összetevőket?

Figyelt kérdés
Most olvastam a triklozán káros hatásairól. Tudtok olyan szappant, sampont, tusfürdőt és fogkrémet ajánlani ami nem tartalmaz triklozánt és egyéb káros összetevőt?

2014. nov. 19. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ma hallottam, a sör a legjobb hajmosáshoz, leszedi az összes kemikáliát.
2014. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babaszappan, fogpor.
2014. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Forever termékeknek nézz utána.
2014. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SzappanMentor válasza:
Natúr, kézzel készített termékeket keress a Google-ban, és nézd meg az összetevőket nagyítóval, ha üzletben vásárolsz (mert legtöbbször csak így látható a betűméret miatt). A tusfürdőt jobb elfelejteni, természetes folyékony szappant azonban már találhatsz, ha ragaszkodsz az önthető állaghoz. Ez azért kicsit más, mint a szokványos bolti, de mégiscsak létezik. Én a szappanra esküszöm, hajmosásra is spéci samponszappant használunk. A vegyszermentes fogkrém nehezebb eset, de már az is beszerezhető. Szappanként a sajátjaimat is ajánlom, angyalomszappan.hu. Az érvényes kozmetikai szabályozás szerint az összetevőket csak INCI néven kötelező ráírni a termékekre :( Pont a vásárlói érdek miatt döntöttem úgy, hogy ráírom magyarul is - én se veszem meg, ha nem tudom ellenőrizni, mi van benne. Remélem, hasznos volt számodra a válasz.
2014. nov. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik , hogy a baba szappan az a szuper mert BABA de téves... ugyan olyan méreg mint a többi bolti vacak... Sőt a baba olajak is károsak. Keress olyat aki házi natur kozmetikumokat készít , de fontos , hogy az illetőnek legyenek engedélyei a szappanokhoz szerintem.
2015. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Baba termékek nem tartalmaznak káros összetevőket.
2016. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!