Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon káros ha ennyi energiai...

Nagyon káros ha ennyi energiaitalt iszom? (többi lent)

Figyelt kérdés

11/F márciusban leszek 12 és hetente 2 energiaitalt szoktam inni mégpedig ezek közül: cobra rockstar bomba hell adrenalin

Ez mennyire káros? Ja tavaly december óta iszom.



2014. okt. 31. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
meg nincs rola hivatalosan semmilyen kimutatas mennyire karos vagy nem... szeritnem borzaszto karos, mereg, ne igyal egyaltalan, de ettola mannyisegtol amit leirtal semmi bajod nem lesz szerintem. Apukam szinte viz heleytt is ezt itta kb egy even keresztul, mint egy narkos ugy ment a boltba es vette ezeket a nagyobb kiszerelesueket, ugy hivta a vitaminjaim.... akkutt leukemiaban meghalt. hogy van-e osszefugges nem tudom, senki nem tudja, szerintem igen!!!!
2014. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hetente 2-től még nem lesz semmi bajod, azzal kel vigyázni hogy ne váljon ez a mindennapok részéve.Napi 2-3 energiaital már tényleg sok.Egy ideig én is napi fél liter energiaitalt megittam még régen, heteken keresztül, be is sokallt a szervezetem tőle, azóta allergiás vagyok a koffeinre.
2014. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem káros, tele van mindenféle vegyszerrel, meg koffein egyebek nem egy 11 évesnek valók.
2014. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11 evesen mi a feneert iszol ilyen szart?
2014. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp miért iszod, egyáltalán? Egy fiatal szervezetnek nincs rá szüksége. De szerintem meg semmi olyan nincs benne ami a szervezetnek hasznára lenne. Igaz én kétszer ittam, de semmit nem vettem észre. Se jót se rosszat. Sőt még az íze se volt jó.
2014. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer kipróbáltam, hogy egy héten keresztül semmi mást nem ittam, csak a 2l-es vagy másfeles cobrát. Nem volt kis mennyiség. A hét végére majdnem elájultam annyi vizet vont el a szervezetemből a koffein.

Lehet inni, csak mértékkel. Heti 1-től még nem lesz bajod, csak ne vidd túlzásba, és ne kísérletezz magaddal, mint én anno.. D

2014. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a NORMÁLIS válaszokat. Amúgy egt barátom mondta hogy kóstoljam meg azóta mondjuk mondig azzal csesztetnek a suliban hogy naponta lenyakalok 1l monstert..
2014. okt. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!