Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a nyelvlökés?

Mi az a nyelvlökés?

Figyelt kérdés
Nemrégiben voltam a fogorvosnál és azt mondta, hogy nyelvlökésem van, persze nem értettem, hogy az mi, azt hittem valami kis apróság amivel nem kell foglalkozni, ezért nem is kérdeztem vissza. Most viszont egyre gyakrabban látok aggódó embereket a neten "nyelvlökéses" dolgokkal, szóval érdeklődnék, hogy mik a hátrányok stb. Persze én nem vettem észre eddig soha és nem is szólt soha nekem senki, hogy furán beszélek, sőt nemrégiben egy nyelvtörő versenyen is 1. lettem, szóval nem nagyon értem miben hátrál...

2014. nov. 26. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz gondot neked, akkor ne foglalkozz vele, ha valamit csinálni kellene vele, akkor azt mondta volna a fogász.
2014. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor oké, eddig is hidegen hagyott, továbbra is így lesz :) Köszi
2014. nov. 26. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól állnak a fogaid?

[link]

Ha szabályozni kell, akkor logopédiai terápiával javítanod kell a nyelvlökéses nyelést a szabályozás előtt.

[link]

2014. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!