Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Roncsolja a hajamat, ha télen...

Roncsolja a hajamat, ha télen kilóg a sapka alól?

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet buta kérdés, de nem tudom eldönteni. Ha sapkát veszek, mindig betűrőm alá az egész hajam, de nem túl csinos... Fölöslegesen csinálom?

2014. nov. 27. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
felesleges. a fejbőrödet kell védeni a hideg szél ellen. a hajvégekre elég egy jobb féle hajvégápoló
2014. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig kilóg a sapka alól a hajam, nem is tudnám belegyömöszölni a hátam közepéig érő hajamat a sapkába. Soha nem kenegettem extra kondicionálóval, vagy egyéb kencével és soha nem is volt vele semmi bajom. Neked sem lesz semmi bajod, nem fog kihullani a hajad, ha kicsi hideg éri. Ez csak egy elrettentésre kialakult babona. Gondolj azokra akik sose hordanak sapkát, azoknak sem lesz semmi bajuk. Ha nagyon félsz a hidegtől, akkor annyit megtehetsz a hajad érdekében, hogy vizes hajjal és fejbőrrel nem mész ki amikor röpködnek a mínuszok.

31/L

2014. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. nov. 28. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!