Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már közületek valaki MR...

Volt már közületek valaki MR vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Annyit kérdeznék, hogy olvastam nem lehet fém/vas az ember testén/testében. Tehát akkor ha pl. a melltartómban van fém akkor nem lehet rajtam? Körömlakkot a körmökön? Pamutból készült fémmentes karkötő lehet rajtam? Köszönöm előre is!

2014. nov. 29. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen voltam,tavasszal ! A melltartót biztos levetetik ..Karkötő nem befolyásol semmit . Nekem pl.orrpiercingem van ,de az orvosi acélból ,azt ellenőrizték és maradhatott .Körömlakk sem befolyásol semmit szerintem .Jól informálódtál egyébként ...de ezekre a dolgokra mielőtt befektetnek a gépbe ,úgyis rákérdeznek majd .
2014. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de az orvosi acélból ,azt ellenőrizték és maradhatott"


Akkor az egészen biztosan nem acél, mert az acélt ugyebár vonzza a mágnes, és ez esetben az MR rendkívül erős mágneses tere kitépte volna belőled.


Az MR erős mágneses térrel működik, ergo mágnesezhető fémek nem lehetnek a közelében működés közben.

2014. nov. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezüst .... a lényeg ,hogy hozzáérintettek valamit a piercinghez és azt mondták ,maradhat ,valamint az arany jegygyűrűm is a kezemen maradhatott .
2014. nov. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"hozzáérintettek valamit a piercinghez"


Mondjuk egy mágnest?

2014. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit érintettek hozzá ... elhiheted nem azzal foglalkoztam ,mikor éppen teljesen le voltam bénulva és fennállt az agyvérzés ,vagy éppen az agydaganat lehetősége is .
2014. nov. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ne kezdjetek el veszekedni mit éritettek hozzá, meg miből volt a pc légyszíves. Köszönöm mindenkinek a választ azért!

Utolsó! Sajnálom hogy ilyen miatt kellett menned! Remélem rendben van már minden! :)

2014. nov. 30. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!